Koç Bilgi Savunma, Mesaj Terminal Ünitesi Projesi İle Ödülleri Topladı!

​​Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri olarak 12 Mart 2015 tarihinde gerçekleşen “Ulusal Proje Meslek Konferansı (UPMK)” etkinliğine katıldık;  Erkan Helvacılar ile “En İyi Erkek Proje Yöneticisi”, MTU Projesi ile de “En İyi Proje” dalında Çetin Ceviz Ödülüne layık görüldük.

Proje Yöneticilerinin, mesleği tanıtan, ulusal konu ve sorunlar hakkında söz sahibi olmalarını sağlayan bir mesleki buluşma ve kaynaşma etkinliği olan Ulusal Proje Meslek Konferansı (UPMK) kapsamında, sunumlar, panel, poster oturumu ve en iyilerin ödüllendirilmesi faaliyetleri gerçekleştirildi. 

Etkinlikler kapsamında, Koç Bilgi Savunma Kıdemli Proje Yöneticisi Erkan Helvacılar arkadaşımız “Değer Katma Kültürü” konusunda bir sunum yaparken, Birim Yöneticisi Tahir Taner Tımış arkadaşımız “Sorgulayanları Yönetmek” konulu panele konuşmacı olarak katıldı. Murat Tahtacı arkadaşımız tarafından hazırlanan Mesaj Terminal Ünitesi, Dalgıç Tespit Sonarı ve Yeni Tip Denizaltı projelerimizi anlatmak üzere hazırlanan kolaj ile de “Poster Oturumu”nda yer alındı. 

Koç Savunma; sektörün önde gelen şirketlerinden 30’a yakın adayın yarıştığı Çetin Ceviz Ödül organizasyonundan ise iki ödülle döndü: Erkan Helvacılar ile “En İyi Erkek Proje Yöneticisi”, Mesaj Terminal Ünitesi projesi ile de “En İyi Proje” dallında Çetin Ceviz Ödülüne layık görüldü. 


Arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.​​​

kocsavunma-kolaj.jpg