Koç Savunma, Yeni Ürün ve Teknolojileri ile IDEF’teydi!

Koç Savunma, dünyanın en önemli savunma sanayi fuarı IDEF’te, toplam 10 adet ürününü, ulusal ve uluslararası paydaşlarına tanıtma fırsatı buldu. Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. KOÇ başta olmak üzere pek çok değerli isim, standımızı ziyaret ederek ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi aldı.

IDEF’15, 12’inci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı, 54 Ülkeden, 780 firmanın katılımı ile 5-8 Mayıs 2015 tarihlerinde, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri; Otokar ve RMK Tersanesi ile aynı alanda yer aldığı fuarda, “Koç’un konsolide savunma vizyonu”na bulunduğu katkıyı da gösterme fırsatı bulmuş oldu.

Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. KOÇ’un da ziyaret ettiği standımızda, beşi donanım, beşi yazılım ve demo ürünü olmak üzere toplam 10 ürünümüzü tanıttık. Özellikle sualtı akustiği uygulamaları içinde bulunan Pasif Tespit ve Sınıflandırma Sistemleri ile Lançer ve Efektör Arayüz Simülatörleri, hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.​